اولین تصویر واقعی از آیفون ۸ اپل

اولین تصویر واقعی از آیفون ۸ اپل منتشر شد.

اولین تصویر واقعی از آیفون ۸ اپل با تصویری از کارخانه‌ی فاکسکان لو رفته است که قاب پشتی

اولین تصویر واقعی از آیفون ۸ اپل با تصویری از کارخانه‌ی فاکسکان لو رفته است که قاب پشتی آیفون ۸ اپل را نشان می‌دهد؛ طبق این تصویر، حسگر اثرانگشت، زیر لوگوی اپل قرار دارد.

هنوز تاریخی رسمی معرفی آیفون ۸ توسط شرکت اپل مشخص نشده است؛ ولی با نزدیک شدن به این روز، تصاویر بیشتری از آیفون ۸ منتشر می‌شود. جدیدترین تصویر لورفته، از داخل کارخانه‌ی فاکسکان و خط تولید آیفون ۸ به بیرون درز کرده است.

این تصویر که کیفیت خیلی پایینی هم دارد، جعبه‌ای پر از قاب پشتی آیفون ۸ نشان می‌دهد که ظاهرا پیش از انتقال آن‌ها به خط تولید دیگری، ثبت شده است. این تصویر، محل حسگر اثر انگشت را که زیر لوگوی اپل است، تأیید می‌کند. با توجه به چیدمان عمودی سیستم دوربین دوتایی، می‌توان با اطمینان گفت که این قاب مربوط به گوشی آیفون ۸ اپل است.

اولین تصویر واقعی از آیفون 8 اپل

اما شایعات روزهای گذشته به این موضوع اشاره می‌کردند که آیفون ۸ ممکن است بدون حسگر اثر انگشت معرفی شود. ظاهرا اپل تمام تمرکز خود را بر حسگر مردمک چشم قرار داده است؛ بنابراین احتمال خیلی کمی هم وجود دارد که این تصاویر مربوط به قاب پشتی گوشی دیگری، مثل آیفون ۷ اس یا آیفون ۷ اس پلاس باشند؛ البته نباید چیدمان عمودی دوربین‌ها را هم نادیده گرفت.

به هر حال، طبق سنت هرسال، اپل در اواخر شهریورماه نسل جدید گوشی‌های آیفون را معرفی خواهد کرد.

نظر دهید

کد احراز هویت *