درایوهای SSD و ماژول‌های رم مشترک ایسوس و تیم‌گروپ

درایوهای SSD و ماژول‌های رم مشترک ایسوس و تیم‌گروپ عرضه شدند

کمپانی TEAMGROUP و برند Gaming Alliance ایسوس امروز از محصولات مشترک خود شامل یک درایو وضعیت جامد RGB

کمپانی TEAMGROUP و برند Gaming Alliance ایسوس امروز از محصولات مشترک خود شامل یک درایو وضعیت جامد RGB و ماژول رم RGB با قابلیت‌های اورکلاکینگ بالا رونمایی کردند. درایو وضعیت جامد T-FORCE DELTA S TUF Gaming RGB و ماژول رم T-FORCE DELTA TUF Gaming RGB تحت استانداردهای TUF Gaming Alliance طراحی شده و در شرایط مختلف مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.

ظاهر این محصولات جدید از الگوهای استتار نظامی TUF بهره برده و المان‌های گیمینگ نیز در طراحی آنها مشاهده می‌شود. هر دو محصول مشترک ایسوس و تیم‌گروپ از قابلیت همگام‌سازی جلوه‌های نوری RGB با مادربرد برخوردارند که از طریق نرم افزار اختصاصی ایسوس Aura انجام می‌گیرد. کاربر با استفاده از این نرم‌افزار می‌تواند ترکیب‌های نوری متفاوتی را به دلخواه خود تنظیم کند.

الگوهای استتار خلاقانه‌ای که برای درایو وضعیت جامد T-FORCE DELTA S TUF Gaming RGB در نظر گرفته شده به خوبی استایل گیمینگ خاص برند مشترک TUF را نشان می‌دهد. جلوه‌های نوری زیبا و خیره‌کننده به همراه قابلیت همگام‌سازی با سایر قطعات مجهز به نورپردازی RGB این امکان را به کاربر می‌دهد تا علاوه بر عملکرد سطح بالا از زیبایی کیس خود نیز لذت ببرد.

درایوهای SSD و ماژول‌های رم مشترک ایسوس و تیم‌گروپ درایوهای SSD و ماژول‌های رم مشترک ایسوس و تیم‌گروپ

سرعت خواندن این درایو وضعیت جامد 560 مگابایت بر ثانیه می‌باشد که تقریبا 4 بار سریعتر از هارد دیسک‌های معمولی محسوب می‌شود. درایوهای SSD مشترک ایسوس و تیم‌گروپ در ظرفیت حداکثر 1 ترابایتی عرضه شده و به خوبی تمامی نیازهای کاربران حرفه‌ای و گیمرها را برآورده خواهد کرد. به لطف استفاده از فناوری فلش 3D Nand این درایوها عمر مفید بسیار مناسبی داشته و در برابر ضربه نیز مقاوم هستند.

ماژول رم T-FORCE DELTA TUF Gaming RGB از استایل نظامی و خطوط هندسی جذاب و منحصر به فردی بهره می‌برد. طراحی متقارن و مینیمال دفع کننده‌های حرارت در این ماژول‌ها، یک اثر هنری را به کاربر ارائه می‌دهند. جلوه‌های نوری با قابلیت همگام‌سازی از طریق نرم‌افزار ASUS Aura زیبایی دوچندانی را به کیس شما خواهد بخشید.

منبع: techpowerup

نظر دهید