کیس PC-V3000

لیان-لی از کیس PC-V3000 با آلیاژ آلومینیوم رونمایی کرد

لیان-لی یکی از برندهای معتبر طراحی و تولید کیس‌های کامپیوتر، چند ماه اخیر را مشغول طراحی کیس‌های جدید

یکی از برندهای معتبر طراحی و تولید ‌های کامپیوتر، چند ماه اخیر را مشغول طراحی ‌های جدید و یا بروزسانی مدل‌های پیشین خود بوده است. ‌هایی مانند مدل جمع‌وجور Mini-ITX Tower PC-Q39، مدل PC-t70 و یا PC-01.

در روزهای اخیر نیز از آخرین Full Tower طراحی‌شده خود به نام رونمایی کرده است. این ادامه مسیر ‌های پرچم‌دار این شرکت با هدف «ساخت ‌هایی با بدنه آلومینیوم و شیشه نشکن (سکوریت)» است. مطابق گفته شرکت سازنده شاسی از فولاد بسیار با کیفیت ساخته شده است تا استقامت و پایداری زیادی داشته باشد. بدنه آن از آلیاژ آلومینیوم براش خورده مخصوص شرکت و با بست‌های مخصوصی که باز و بسته کردن آن را بسیار ساده می‌کند، ساخته شده است. در قسمت گوشه‌های جلوی ، ورودی‌های هوا قرار دارند که از طریق آن‌ها هوا به دو بخش بالایی داخل  هدایت می‌شود. پنل سمت چپ از جنس شیشه نشکن است که به کاربر اجازه مشاهده سخت‌افزار را از بیرون آن می‌دهد.

 

کیس PC-V3000 کیس PC-V3000

این با پشتیبانی از «خنک‌کننده‌های مایع بزرگ» اولین ساخت شرکت است که تا 4 عدد خنک‌کننده را می‌تواند در خود جای دهد. یک رادیاتور تا ابعاد ۴۸۰ میلی‌متر در پایین، یک رادیاتور تا ابعاد ۴۲۰ میلی‌متر در بالا، در قسمت جلو یک رادیاتور تا ابعاد ۳۶۰ میلی‌متر و در نهایت یک رادیاتور تا ابعاد ۱۲۰ میلی‌متر در پشت می‌توان نصب کرد.

در درون ، ۹ عدد پایه هارد “3.5 وجود دارد که تمامی آن‌ها قابل جدا شدن هستند که ۶ عدد آن‌ها در بخش اصلی و ۳ عدد آن در بخش پایین قرار دارند. همچنین ۲ عدد پایه هارد “2.5 هم پشت مادربورد قابل نصب است که در نهایت امکان استفاده از 10 هارد “2.5 را برای کاربر محیا می‌کند (تنها در زمانی که فقط از درایور‌های “2.5 استفاده کنید). همچنین این فضاها امکان استفاده انعطاف‌پذیر جهت نصب حداکثر ۴ عدد پمپ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

کیس PC-V3000 کیس PC-V3000 کیس PC-V3000

در این دو عدد ساپورت کارت گرافیک برای جلو‌گیری از خم‌شدن کارت‌هایی با ابعاد بزرگ و سنگین قرار داده است. این از پاورهای تا طول 300mm، کارت گرافیک تا ارتفاع 170mm و طول 360mm، خنک‌کننده پردازنده تا ارتفاع 170mm به خوبی پشتیبانی می‌کند.

این دارای نورپردازی RGB و در قسمت جلو دارای یک نوار نور ال‌ای‌دی عمودی است. همچنین یک پورت USB 3.1 Type-C، دو پورت USB 3.0 و یک پورت HDMI (برای سیستم‌های VR) و پورت‌های صدا و میکروفون در جلویی در اختیار کاربر قرار دارد.

 

نظر دهید

کد احراز هویت *