لانچر Arrow یکی از ۱۰ لانچر برتر اندروید است که توسط شرکت مایکروسافت به منظور استفاده در سیستم عامل اندروید تهیه شده است. با گذشت تنها دو هفته از ارائه آخرین به روز رسانی ارو لانچر، مایکروسافت تصمیم گرفته که با ارائه آپدیتی دیگر قابلیت های بیشتری را به لانچر محبوب اندرویدی اش اضافه کند. در همین راستا از امروز می توانید نسخه ۳.۷ ارو لانچر را با قابلیت های جدید از پلی استور دریافت کنید.


لوکز یک اپلیکیشن موقعیت‌یابی است که نیازهای شما برای یافتن مکان‌های مورد نظرتان را برآورده می‌کند.


شرکت «فندر»، یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین سازنده‌های گیتار دنیا، از یک اپ جدید به اسم Fender Play رونمایی کرده است. این اپ قرار است مراحل یادگیری گیتار را برای افراد ساده کند و اساس کار آن، ویدیوهای کوتاه و زیبا است.


به کمک گوشی‌های هوشمند و البته دیتا سیم‌کارت حالا در هر جا و هر مکان به اینترنت پرسرعت دسترسی داریم. اگر از قطع و وصلی و نبود آنتن‌دهی در برخی نقاط کشور بگذریم در حال حاضر بسیاری از ما براحتی به کمک دیتای گوشی اکثر کارهایی که تا پیش از این با رایانه و اینترنت ADSL انجام می‌دادیم را می‌توانیم با سرعت بیشتری انجام دهیم.


واتس اپ یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های پیام رسان دنیاست که در حال حاضر تحت تملک فیسبوک بوده و بیش از ۱٫۲ میلیارد کاربر فعال دارد. نرم افزار مورد بحث به صورت مداوم به روزرسانی شده و ویژگی‌های جدیدی مانند رمزگذاری دوطرفه، تماس تصویری، اشتراک گذاری فایل‌های مختلف و احتمالاً به زودی قابلیت پین کردن پیام‌ها را کسب کرده است.


اپلیکیشن Collateral اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید از محیط نوتیفیکیشن‌بار گوشی به عنوان یادآور استفاده کنید.