سوئیچ‌های دی-لینک با گارانتی الماس رایان ایرانیان محصولات گیمینگ کورسیر مادربورد‌های ایسوس سری Z590 اس‌اس‌دی‌های سامسونگ با گارانتی الماس رایان ایرانیان کارت گرافیک ایسوس Asus ROG STRIX Radeon LC RX6900XT مانیتورهای گیمینگ ایسر با گارانتی الماس رایان ایرانیان LG Monitors کولینگ‌های دیپ‌کول با گارانتی الماس رایان ایرانیان

چرا الماس رایان ایرانیان

ارائه کالاهای به‌روز

بخش تحقیق و توسعه شرکت الماس رایان ایرانیان با بررسی بازار‌های روز دنیا بروزترین کالاها را شناسایی نموده و پس از مذاکرات و بررسی‌های کافی، تایید فنی و کیفی این محصولات  را صادر نموده و جهت ثبت سفارش و واردات، اقدام به معرفی این کالاها به بخش بازرگانی می‌کند.

قیمت مناسب

شرکت الماس رایان ایرانیان با توجه به سابقه بالای خود در حوزه تأمین قطعات و سخت‌افزار کامپیوتر، محصولات خود را کاملا مناسب و منطقی قیمت‌گذاری می‌کند که این موضوع حاکی از قدرت بازرگانی این مجموعه جهت تأمین محصولات مورد نیاز بازار می‌باشد.

شبکه گسترده

این مجموعه با دارا بودن بیش از ۲۸ شعبه فعال خدمات پس از فروش در ایران خوشحال است که می‌تواند خدمات پس از فروش خود را در سراسر ایران و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به تمامی مشتریان خود ارائه نماید.

سرعت و دقت در ارائه خدمات

الماس رایان ایرانیان با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و کارکنان با تجربه در بخش خدمات پس از فروش، همواره سعی نموده است که خدمات مورد نیاز مشتری را در سریع‌ترین زمان و بیشترین دقت ممکن به آن‌ها ارائه نماید.

مشتری‌مداری

این مجموعه با دایر نمودن مراکز خدمات خود در استان‌ها، استفاده از راهکارهای جهانی مدیریت ارتباط با مشتریان، بسترهای مناسبی را برای مشتریان جهت دریافت خدمات پس از فروش ایجاد نموده است که این موضوع باعث شده است نه تنها مشتریان اصلی این مجموعه بلکه سایر مشتریان بازار نیز از خدمات پس از فروش گارانتی الماس ایران استفاده نمایند.

دانش و تجهیزات به‌روز

ما همواره خود را ملزم دانسته است که با دارا بودن تجهیزات بروز و همچنین با مهارت و دانش بالای کارکنان خود با استفاده از آخرین روش‌های موجود در دنیا به مشتریان خود خدمات پس از فروش را ارائه نماید.

الماس رایان ایرانیان در شبکه‌های اجتماعی

کانال تلگرام الماس رایان ایرانیان
صفحه اینستاگرام الماس رایان ایرانیان
کانال آپارات الماس رایان ایرانیان
صفحه رسمی لینکدین شرکت الماس رایان ایرانیان
کانال یو‌تیوپ الماس رایان ایرانیان